Що таке боулінг?

boulingg

Що таке боулінг гра або спорт, відповім зразу — у першому розвага, а по друге все інше! З чого складається Боулинг, з куль і кеглів. Кулі діаметром — 21,83 і вагою 2,72 кг. (6 фунтів) до 7,25 кг. (16 фунтів), цифри, що ставляться на кулях означають його вагу. Кеглі виготовляються заввишки 36,1 сантиметра, а шириною 12,065 см. Вага ж кеглів для боулінгу дорівнює oт 1,53 — 1,64 кілограма. Кеглі ставляться у формі трикутника, який треба розбити. Довжина доріжки для боулінгу — 18,22 метра і шириною 1,66 метра.
Мало хто напевно знає, але гра в боулінг найдавніша гра, навіть при розкопках Древнього Єгипту було знайдено кулі та кеглі прототипи сучасного боулінгу, які датовані 5200 роком до нашої ери. Сама ж назва боулінг походить від англійського-bowl, що в перекладі означає — катання куль. Перший боулінг клуб був відкритий в Манхеттені — 1840 році, під назвою «Кнікербокер». Гра ж у боулінг дуже проста, в ній немає жодних вікових обмежень, просто треба збити якомога більше кеглів, стандартна кількість, це 10 штук.
Так все ж таки боулінг це розвага чи спорт? Судіть самі: гра в боулінг включена до списку олімпійських ігор вже давно, а сама федерація боулінгу об’єднує в собі 125 країн, в якій налічується більше 50 мільйонів учасників. В останні роки гру в боулінг почали поєднувати з нічними дискотеками під гучну музику і енергійними танцями. Почали  світитися доріжки і кулі — це дуже захоплює. Та й просто сходити з родиною в боулінг клуб приємно, позмагатися хто моторний, випити коктейль і просто відпочити від повсякденного життя.