Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Сексуальні проблеми, або Чому чоловікам не хочеться сексу?

Психотерапевт-сексолог Ніна Брайант з 18-річним стажем роботи б’є на сполох: усе більше чоловіків визнаються у втраті інтересу до сексу.
«Коли я тільки починала працювати, рідкісний чоловік зізнавався у відсутності лібідо, тепер же це проблема третини моїх клієнтів», — каже Ніна.
Думки фахівців з приводу того, чому це відбувається, розходяться. Деякі вважають, що зростає не кількість чоловіків, які втратили інтерес до сексу, а частка відвертості, з якою представники сильної статі діляться своїми проблемами. Інші ж вважають, що, дійсно, чоловіки втрачають інтерес до сексу через тиск, який на нього має сучасне життя.
«Ми занадто багато хочемо від наших чоловіків, — говорить психолог Петра Бойнтон. — Вони повинні бути і годувальниками, і шалено люблячими чоловіками, і батьками, і супер коханцями! Але ж бажання залежить від багатьох причин. Чоловік може і не хотіти сексу, якщо він втомився, у нього поганий настрій або проблеми на роботі ».

Петра каже, що найгірше, що може зробити жінка в такій ситуації, це зациклитися на сексі. «Не купуйте сексуальної білизни та іграшок з магазину для дорослих. Якщо ситуація вас турбує, спочатку поговоріть. Спитайте, чи є щось, що його тривожить, і розкажіть про те, що турбує вас. У більшості випадків ваші страхи — це і його страхи ».
Згідно з медичними дослідженнями, проблеми з потенцією — це ознака діабету або хвороби серця у кожного другого чоловіка. Але якщо зі здоров’ям все гаразд, відверту розмову і спільний похід до фахівця повинен повернути сексуальне бажання, стверджують сексологи.
Джерело: medspravkaufa.ru

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: