Сексуальні комплекси та методи їх подолання!

Ніжний шепіт губ, що переходить у важке зітхання пристрасті, м’які рухи рук, ковзаючих по тілу і … «можна, я вимкну світло?». Знайоме? Це комплекси … Срочно  виправляємось!

На жаль, комплексів, які заважають повноцінному сексу, має більшість жінок Росії та України найрізноманітнішого віку. І чим сильніше гримить сексуальна революція, тим більше дівчат починають вважати, що «в мене щось не так, я якась неправильна».

Раніше, коли все було за стінкою і в класичній позі, нас, по крайній мірі, не так хвилювало власне тіло, стогін пристрасті і різноманітність поз (правда, були проблеми з отриманням задоволення). А тепер, при засиллі порно-продукції і повсюдне обговоренні сексуального життя всіх підряд, ми починаємо почувати себе невпевнено, тому що не відповідаємо якимось стандартам, якимось ідеалам.

Погасіть світло!
Ніколи не турбуйся про те, як ти виглядаєш в ліжку. Тривога з приводу тілесної недосконалості — вбивця пристрасті номер один. Навіть зірки екрану і супермоделі мають свої недоліки (не віриш — купи собі величезний телевізор, на ньому помітно). Сексуальна привабливість не має нічого спільного із зайвими кілограмами, з реальним розміром твоїх грудей або довжиною ніг. Те, що ви опинилися в ліжку разом, вже означає, що цей чоловік віддав перевагу саме тебі і палає від пристрасті. Адже й твоє бажання не стає менш сильним, побачивши його не дуже накачаного преса …

Роздягаючись під двома ковдрами і шукаючи свого друга на дотик, ти ризикуєш в найближчому майбутньому не знайти його і при денному освітленні. Один з найпростіших способів порятунку від подібного комплексу — звичайні свічки. Можеш запалити спочатку одні — дві, потім більше, потім перейти на торшер. Просто повір, будь-яке жіноче тіло в світі живого вогню стає немислимо привабливим для чоловіків. Насправді, все дуже просто — спрацьовують вроджені інстинкти первісної людини. Печера, багаття, жінка — для чоловіків взаємопов’язані. Так що не бійся запалити вогонь в будинку і в чоловічому серце, скинувши свої «шкури».

«Головний біль»
Насправді, головний біль виникає як реакція втоми, страху або стресу (крім перепадів тиску або мігрені). Ти втомилася, не в дусі, тобі не до цього! — Відома пісня. А улюблений вже котрий день сидить «на голодному пайку». Ти, звичайно, дівчина грамотна, сама розумієш, чим це може обернутися. Так вже й бути, вирішуєш ти і повільно, з небажанням починаєш роздягатися … Якщо ти при цьому не позбудешся усього накопиченого за день, від свого «головного болю», то навряд чи отримаєш задоволення від пестощів, а значить, будеш їх уникати ще більше. Подумки уяви, що разом з одягом скидаєш з себе злість на начальника, гнів на зламаний комп’ютер, образу на подругу … Зверни все це і викинь за двері вашої спальні.

Тепер ти — Єва, він — Адам, а які можуть бути проблеми з комп’ютером в раю? І потім, не варто відкладати на завтра секс, яким можна зайнятися сьогодні! Якщо ти хочеш мати гарну сексуальне життя, то доведеться навчитися відмовляти собі багато в чому — наприклад, в пранні білизни саме зараз, у прибиранні квартири саме сьогодні, у заготівлі консервів саме тепер … Як не дивно, чоловік набагато швидше оцінить тебе як чудову коханку, ніж як охайні господиню (головне, щоб по ліжку таргани не бігали, а все інше тобі проститься).

Чи не таргани, так сусіди?
Секс — невід’ємна частина нашого повсякденного життя, а не привід заливатися фарбою збентеження, якщо в момент твоїх стогонів і криків сусіди почнуть стукати по батареї.

Що робити, якщо ти не можеш дозволити собі навіть у власній спальні бути вільною від суспільства? По-перше, не турбуйся — нехай сусіди потурбується, якщо у них якісь проблеми. В крайньому випадку, при черговій зустрічі на сходах, якщо тобі спробують порадити поводитися тихіше, то можеш спокійно парирувати їх випади тим, що зараз створюють будівельні матеріали різної звуконепроникності. По-друге, відключитися від маси настирливих думок допоможе легка музика.

Ну і нарешті, можна зробити як радять психологи — уяви коробочку, ящик, контейнер або цілий вагон (у залежності від кількості дістаючих тебе думок і широти твоєї натури). Склади все туди, починаючи з фінансових негараздів і відсутньої підвіски на люстрі до сусідів з їх молотками і чорною заздрістю … і замкнеш весь цей мотлох на десять замків. Можна не викидати … Можна перев’язати бантиком надіслати це сусідам по пошті … Після чого цілком віддаватися своїх відчуттів — шуми собі на здоров’я. І пам’ятай, що якщо можеш не кричати, то і не варто робити цього. Імітувати «улет» — все одно, що дякувати кого-сь за невиконану обіцянку. Нехай твій чоловік знає правду, дивись, виправиться …

Хотіла, як краще …
Дослідження в області сексуальних відносин показали, що більшість людей вважають, що інші займаються любов’ю краще, частіше і різноманітніше, ніж вони самі. Вірять, що чужі сексуальні здібності набагато перевищують їх власні. Насправді все йде набагато простіше, просто нав’язані нам секс-індустрією певні моделі поведінки роблять нас залежними. Одна з актрис Голлівуду після зйомок в еротичній сцені зізналася: «Ви думаєте, я вмирала від пристрасті до партнера? Ні! Я думала лише про те, щоб ліва цицька і права рука потрапили в кадр під тим кутом, який був потрібен режисерові. При цьому очі повинні були бути широко розкриті, чого зі мною не відбувається в моменти екстазу.

До того ж, я не дряпаюсь і зовсім не вмію кусатися … Повторити весь цей садомазохізм в житті для мене не є можливим, але глядач довірливий … «Висновок — роби тільки те, що тобі дійсно подобається, і ніколи не намагайся робити те, що ти не можеш внутрішньо прийняти як своє. Не варто кричати і стогнати під час оргазму, якщо насправді, ти в цей час завмираєш і тихо млієш. Краще поясни своєму коханому, що в тебе така специфіка організму, що ти дійсно відчуваєш найвищу насолоду. І тим більше, не варто комплексувати через це. Просто прийми до відома, що пропаговану порно-продукцією реакцію оргазму (крики, зойки, дряпання і кусання) виявляє не найбільша кількість дівчат. Ти можеш плакати, сміятися, мовчати або мотати головою, головне — це природність.

Твір на задану тему
Мозок — самий сексуальний орган і ніяка частина тіла не зрівняється з ним у цієї здатності. Дай свободу своєї фантазії, різноманітність — надійна панацея від нудьги та охолодження. Якщо тобі ну дуже складно розповісти своєму партнеру про те, що тобі хочеться, то запропонуй йому написати свої фантазії на листках паперу і ними обмінятися. По-перше, писати завжди легше, ніж говорити, по-друге, ви можете надіслати їх один одному по пошті, і тоді тобі не доведеться червоніти, коли він буде читати. Зате ти будеш знати, що коли-небудь він обов’язково його виконає і доставить тобі найвище задоволення. І взагалі, не бійся розмовляти з коханим на сексуальні теми, це не тільки розкріпачує і позбавляє багатьох комплексів, але і дозволяє отримати максимальну насолоду обом.

Якщо ж в процесі розмови виникли проблеми, то завжди можна просто посміхнутися і звести все до жарту. Адже секс — така ж важлива, і така ж звичайна сфера життя як їжа або гігієна. А постулат «гумор і секс не сумісні» залиш манери старих дів, вони абсолютно не мають про це поняття. Не бійся ставитися з посмішкою до самої себе, тоді і всі твої комплекси оточуючими будуть сприйматися як невдалий жарт.

tvoisex.ru