Секрет найбагатших людей !

dollar_1Американські експерти взяли інтерв’ю у деяких найбагатших людей планети і з’ясували основні фактори, що впливають на просування вгору. Своїми думками з цього приводу висловили більше десятка мільярдерів.

Всі успішні люди хоча б один раз помилялися і робили неправильні кроки в бізнесі, але віра в себе допомогла їм іти далі. «Перший секрет по-справжньому багатих людей полягає в тому, що вони не бояться потерпіти невдачу», — пише журнал Forbes.

«Другий секрет по-справжньому багатих полягає в тому, що вони креативно дивляться на проблеми, пов’язані з джерелами нових прибутків», — говорять експерти видання. Світовим магнатам завжди мало того, що вони мають, і тому їм завжди хочеться домогтися більшого.

Далеко не останню роль у досягненні успіху грає вдале одруження. При цьому багато бізнесменів вважають даний фактор найбільш значним з усіх. «Критично важливо мати дружину, яка підтримує тебе, і, що ще важливіше, вірить в твоє просування вгору«, — повідомляє журнал.

Нагадаємо, минулого року найбагатшою людиною Землі після невеликої паузи знову став Білл Гейтс з $ 40 мільярдами. Легендарний інвестор Уоррен Баффет зайняв другий рядок ($ 37 мільярдів).

Таким чином, партнери по благодійності провели рокіровку, з 2008 р. помінявшись місцями. Обидва вони з моменту опублікування попереднього списку Forbes позбавилися значних сум: Гейтс — $ 18 млрд, Баффет — $ 25 мільярдів.

Якщо говорити про рейтинг в цілому, то ще два роки тому в світі було 1125 мільярдерів. У 2009 р. їх залишилося тільки 793. З них 87% втратили ту чи іншу частину статків.

Всього у 2008 р. найбагатші люди зазнали відчутних збитків — 23% своїх капіталів. Єдиний з першої двадцятки, кому вдалося додати, а не втратити, — Майкл Блумберг. Він став багатшим на $ 4,5 мільярда.