Повії поруч — Де ходить вірний чоловік!

Мене завжди цікавило наскільки бувать закохані люди сліпими ( може і була такою я), відносно своїх обранців (да бувають винятки справжнього романтичного кохання але ж це тільки винятки — і то більша часта цих винятків чомусь через певний час починає зраджувати своему коханю! Чому?) Невже набридає, це усюсюканя про довічне кохання, а здавалось це повино заводити, збуджувати народжувати щастя в серцях людей, але «но»! Замість цього ми деколи просто не хочемо бачити свое коханя від якого нас починає просто напросто «тошнити». А причина проста, це просто не бажання розуміти своє ж кохання, бо на першому плані є тільки ми і наші дешеві проблеми, с часом ми звикаемо один до одного и допускаемось різних не бажаних помилок, просто деколи ігноруемо думку свого «сожителя» прививаючи йому свою, але ж кожна людина є індивід якому присущі свої унікальні думки, бажання, фантазії і кожна людина хоче, щоб її почули, вислухали підпримали в важку для неї хвилину, а нема!.

Загалом буває, що коли ця людина стурбована будденими проблемами приходить у свою хату, а там повна душевна байтужість до твоїх турбот бо ми дивимся який серіал, чи сидимо по часу біля зеркала — наводимо нові контури старіющого обличчя, незнаючи для чого (чи тому щось подібне) , І ЦЯ Ж ЛЮДИНА посьорбавши прохудалого супчика виходить на булицю пивка попити з друзями , поговорити скинути моральну напругу (не плутайте з сексом), але всеодно не те, хочеться жінки і її ніжності і турботи, розуміння, а в поміч такій людині і є простітутки ( курви, шлюхи, сучки, бляді, і тому подібні рабочі -самої старішої і «востребованої» професії:))). Не раз вислуховувала про жінок які з часом переставали бачити своїх чоловіків просто через те що вони до них привикли і її на гадку не прийде те, що він може просто піти… а Вині жінки в більшість випадків, і за своєї байдужості! і великої частки того, що вони коли одружувались просто напросто любили не на стілько самого коханця, а його матеріальне оточення і статус, або подругала розрекламувала!

Хочеться, щоб у нас було всіх душевне щастя і взаємо розуміння, тоді ми стравді будемо вірні своїм почуттям, буде гарний настрій і буде бажання покращувати свое матеріальне становище спільними зусилями. Людина одинока — слабка її саме легше зламатись, завжди у житі повина бути підтримка, а особливо коханої людини, і тоді ніхто не буде шукати ніяку повію.

Поважаймо один одного, бо крім сексу є ще щось важливе у цьому житі!