ОС Windows 7 ( Домашня версія)

W7Опис: Windows 7 — новітня операційна система, яка спрощує виконання повсякденних завдань, працює відповідно до переваг користувача і пропонує абсолютно нові можливості!

Тепер на робочому столі Windows можна виконати набагато більше дій, ніж у Windows Vista або XP. Для роботи з вікнами в Windows 7 є три простих, але дуже ефективних функції, які називаються Aero Shake, Aero Peek і Snap. Функція Aero Shake дозволяє простим струшуванням миші згорнути всі вікна окрім активного, а потім так само просто повернути все назад. Aero Peek подібно до рентгену дозволяє робити прозорими відкриті вікна, забезпечуючи швидкий перегляд вмісту робочого столу. Snap змінює розміри відкритих вікон в залежності їх розташування, покращуючи упорядкування і порівняння відомостей, що знаходяться в них.

Естетиці робочого столу в Windows 7 приділено особливу увагу. ОС включає в себе масу нових фонових малюнків: від прекрасних до смішних. Ваш ПК тепер ніколи не буде нудним завдяки можливості показу колекцій зображень у вигляді слайдів прямо на поверхні робочого столу. Малюнки — стандартні або призначені для користувача — почередно змінюють один одного, додаючи в повсякденні турботи трохи приємних моментів. Також повністю перероблена панель завдань: вона виглядає набагато простіше, має більше можливостей для налаштування і полегшує роботу в умовах багатозадачності. Гаджети, невеликі популярні програми, що вперше з’явилися в Windows Vista, стали більш гнучкими і веселими. Були враховані відгуки користувачів: бічна панель тепер прибрана, і гаджети можна розташувати в будь-якому місці поверхні робочого столу.

Налаштування домашньої мережі в Windows 7 стало простішим, так само як обмін файлами і використання принтера. Тепер досить підключити дві або декілька комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows 7, і функція «Домашня група» виконає автоматичний запуск спільного доступу до бібліотек аудіофайлів, зображень, відео та документів для всіх користувачів домашньої мережі, а нове меню «Обмін» забезпечує швидкий обмін особистими даними. Функція «Домашня група» захищена паролем і знаходиться під повним контролем власника комп’ютера: ви вирішуєте, до яких даними можна призначити загальний доступ, а які залишити конфіденційними. Можна також встановити для певних файлів режим «тільки для читання», щоб інші користувачі могли тільки переглядати ці файли (але не змінювати їх вміст).

Абсолютно нова функція в Windows 7 — «Списки переходів», яка дозволяє здійснити швидкий перехід до документів, зображень, пісень або веб-сайтів, які ви часто використовуєте. Списки переходів доступні для будь-якої з програм в панелі задач, і також з меню «Пуск». Вміст списку залежить від обраної програми: так, для Internet Explorer 8 відображаються часто Популярні веб-сайти, а для програвача Windows Media 12 — часто програємі мелодії. Якщо ви захочете додати власні файли, то просто «приколи» їх до списку! Також «Списки переходів» забезпечують швидкий доступ не лише до файлів, але до деяких команд, наприклад, що належать до складання нових повідомлень електронної пошти або програванню музики.

Повністю перероблені можливості пошуку — він став ще швидше й ефективніше. При введенні в поле пошуку меню «Пуск» відповідного запиту буде негайно відображено список відповідних документів, зображень, музичних файлів і повідомлень електронної пошти, знайдених на комп’ютері. Результати групуються в категорії і містять виділені ключові слова і фрагменти тексту, що полегшують перегляд результатів. У Windows 7 також передбачена можливість пошуку на зовнішніх жорстких дисках, мережевих ПК і в бібліотеках. Результати пошуку можуть бути обмежені по даті, типу файлу і по іншим необхідним категоріям.

Нарешті, Windows 7 — це прорив у поліпшенні продуктивності, адже ніхто не любить чекати! Windows 7 — швидша операційна система, яка завжди готова до використання. В ОС Windows 7 прискорені процеси переходу у сплячий режим і повторного підключення до бездротової мережі, значно покращена швидкість пошуку, сортування та групування його результатів. Windows швидше працює з USB-пристроями і пристроями флеш-пам’яті, а також, на відміну від попередніх версій ОС, Windows 7 дозволяє запускати знижуючі продуктивність служби, що працюють у фоновому режимі, тільки при необхідності.

У складі з Windows 7 поставляються нові програвач Windows Media 12 і браузер Internet Explorer 8. У систему влючені функції переносу, архівації та відновлення даних, а в розпорядженні користувачів Windows 7 Ultimate (максимальна) є функція шифрування даних BitLocker. ОС Windows 7 надає функції батьківського контролю, засіб захисту комп’ютера від шпигунських та інших небажаних програм (Захисник Windows) і традиційний брендмауери. Windows 7 підтримує роботу ПК з 64-розрядними процесорами і сенсорними екранами.

Версія Home Premium дозволяє з легкістю створити домашню мережу і разом проглядати фотографії і відеозаписи, а також слухати музичні файли. Можна також переглядати, припиняти, перемотувати телепередачі і записувати іх.

Особливості:

• Панель задач з можливістю перенесення значків в будь-яке її місце.
• Попередній перегляд вікон.
• Більш швидкий і зручний запуск додатків і пошук файлів.
• Веб-браузер Internet Explorer 8.
• Підтримка 64-розрядних версій ОС.
• Батьківський контроль.
• Розташування гаджетів у будь-якому місці робочого столу.
• Оглядач ігор з розширеними можливостями.
• Функція Snap.
• Функції Aero Peek і Aero Shake.
• Сітьові ігри: шашки, списи і нарди.
• Media Center для перегляду ТБ, фото, музики і розваг.
• Функція «Домашня група» для створення домашньої мережі.

Системні вимоги:

• 1 гигагерц (ГГц) або більш потужний 32-розрядний (x86) або 64-розрядний (x64) процесор
• 1 гігабайт (ГБ) оперативної пам’яті (32-розрядна) або 2 ГБ оперативної пам’яті (64-розрядна версія Windows 7)
• 16 Гб вільного простору на жорсткому диску (32-розрядна) або 20 Гб (64-розрядна версія)
• Графічний пристрій, що підтримує DirectX 9 з WDDM 1.0 або вище драйверами