Любителі марихуани частіше стикаються з проблемами в сексуальній сфері

marixuana

Чоловіки, які регулярно палять марихуану та гашиш, ризикують передчасно закінчити своє сексуальне життя, говориться в дослідженні австралійських учених, повідомляє MIGnews.com.

«У більшості з них у минулому році було двоє або більше сексуальних партнерів, серед некурящих таких вдвічі менше», — говорить професор Ентоні Сміт, який проводив дослідження. Це ж спостереження відноситься і до жінок, які палять марихуану.

У дослідженні взяли участь більше 8600 чоловік у віці від 16 до 64 років. Їм було поставлено ряд питань, включаючи такі: вони курять гашиш чи марихуану і як часто, чи є у них проблеми в сексуальній сфері і якого роду, як часто вони займаються сексом і чи були у них захворювання, що передаються статевим шляхом.

Дослідження показали, що у чоловіків, що палять каннабіс щодня, у чотири рази частіше виникають проблеми з досягненням оргазму, ніж у некурящих. Інші завзяті курці марихуани скаржаться на проблему передчасної еякуляції — з ними це відбувається у три рази частіше, ніж з некурящими.

У цілому дослідження показало, що з одного боку в курців марихуани частіше бувають проблеми в сексуальній сфері, з іншого боку — у них більше статевих партнерів, ніж у некурящих.

podrobnosti.ua