Джолі і Пітт цілуються при всіх на вулиці — Голлівудська пара не соромиться своїх почуттів!

ajoli

Одна з найвідоміших пар Голлівуду спростовує чутки про свій розрив. Перейнявшись романтичною обстановкою, Анджеліна Джолі і Бред Пітт не посоромилися ніжно цілуватися на публіці. Пара приїхала до Франції для зйомок фільму «Турист», в якому Джолі грає головну роль разом з Джонні Деппом.

Анджеліна Джолі знімалася у сцені в паризькому кафе, і тут на майданчику з’явився Бред Пітт, який скучив і заїхав відвідати кохану.

Як відзначають журналісти, судячи з усього, у відносинах пари зараз панує повна гармонія.

А може, у Енджі трохи змінився характер? Так, нещодавно актриса помирилася зі своїм батьком Джоном Войтом. До речі, з батьком Джолі не розмовляла майже 10 років. Причиною конфлікту стала заява Войта, що він побоюється за психічний стан дочки після того, як вона всиновила камбоджійського хлопчика.

Передбачається, що важливу роль у примирення батька та дочки зіграв Пітт. Він відомий тим, що дуже серйозно ставиться до сімейних відносин. Нещодавно стало відомо, що Війт відвідав сімейство Джолі-Пітт в Італії. А днями Енджі з батьком разом з’явилися на публіці.

Картина «Турист» — вільний римейк знаменитої однойменної французької драми. Джолі повинні зіграти агента Інтерполу, яка фактично бере в заручники прибувшого до Європи американського туриста, щоб з його допомогою піймати небезпечного злочинця, який був раніше її коханим.

Депп грає Френка Тейлора, зв’язком з яким героїня Анджеліни скористається, щоб вийти на свого колишнього коханця і за сумісництвом злочинця.

gazeta.ua