Чого варті жінки? Сексуальна революція змінює лідера!

Girl

Американські вчені провели дослідження, в ході яких з’ясувалося, що останнім часом жінки стали більш сексуально розкуті, ніж чоловіки.

За даними соціологів, опитали 2.000 жінок —  у дівчат у віці 21 року, як правило, у два рази більше сексуальних партнерів, ніж у їхніх однолітків протилежної статі.

Так, в середньому у дівчини, що у віці 20-25 років буває 9 сексуальних партнерів, а у молодих людей — лише 5 партнерок.

Також молоді дівчата в два рази частіше зраджують своїм другим половинкам, ніж чоловіки. А 99% представниць слабкої статі без коливань заявили, що якщо дізнаються про зраду свого партнера, то тут же йому вкажуть на двері.

Фахівці пояснюють таку поведінку жінок тим, що останнім часом пані все більше втомлюються і частіше піддаються стресам, а секс є прекрасним розслаблюючим засобом.

Опитування також показало, що більше половини жінок не були закохані у свого першого сексуального партнера. Лише 32% дівчат вважають, що любов є важливою складовою сексу.

Зберегти свою цноту до першої шлюбної ночі згодні всього лише один відсоток опитаних жінок. Кожна четверта дама готова вийти заміж заради грошей, 39% не вважають аморальним завести роман з босом, а 27% — з одруженим чоловіком.

mignews.com