Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Февраль 2010

КУЛИНАРНІ РЕЦЕПТИ : Готуємо борщ!

УКРАЇНСЬКИЙ БОРЩ
Береш три середніх буряка, 1 головку капусти, 1 морква, 1 цибулину, штуки три картоплини. Все це дрібно нарізати, крім буряків (їх потрібно покласти в каструлю цілими), складаєш в каструлю в такому порядку: картопля, буряк, капуста, цибуля, морква. Тепер все це заливаєш бульйоном
(можна просто водою + вершкове масло) і вариш до готовності буряків. Потім буряк виймати, нарізати соломкою і обсмажувати в жирі (будь-якому) разом з столовою ложкою томатної пасти. Потім підсмажений буряк кладеш назад у каструлю, борщ — солиш, додаєш прянощі за смаком, лавровий листок, перець. Вариш деякий час, пробуєш.
*****
Борщ вегетаріанський
У киплячу воду покласти очищений цілий буряк, варити майже до готовності. Дрібно нарізані ріпчасту цибулю і моркву протушкувати у вершковому маслі. Буряк вийняти, а в буряковий відвар покласти нарізану кубиками картоплю. Через 10 хвилин додати капусту, коли капуста звариться до готовності, покласти цибулю і моркву. Відварений буряк натерти на крупній тертці і покласти в каструлю. Як тільки все закипить, додати томатну пасту, сіль, цукор за смаком. При подачі до столу заправити борщ сметаною і зеленню.
Вода — 1,5 л, цибуля ріпчаста — 1 шт., Морква — 1 шт., Буряк — 1 шт., Картопля — 2 шт., Томатна паста — 1 ст. ложка, сіль — 1 г, цукор — 0,5 г, сметана — 10 м, зелень різна — 5 р.

Гумор українською: Еротичні анекдоти.

Ранковий діалог:
— Мила, ти знаєш, коли я вранці поголюся, відчуваю себе на десять років молодше.
— А не міг би ти голитися увечері?
***
В Америці зібрали статистику: з яких причин чоловіки вночі встають з ліжка.
5% — щоб сходити в туалет.
15% — щоб іти на роботу в нічну зміну.
80% — щоб одягнутися і йти додому.
***
В автобусі літній, але грайливо налаштований француз сидить навпроти пані, яка не приховує гарні ніжки.
— Даю сто франків, мадам, якщо ви трохи підведе свою спідничку, — шепоче він.
Дама з посмішкою піднімає і, отримавши обіцяне, ховає купюру в сумочку і додає:
— Ще стільки, а я вам покажу те місце, де мені вирізали апендицит …
Мсьє негайно вручає їй ще одну купюру.
— Ось тут, — каже пані і показує у вікно на клініку, повз яку вони проїжджають.
***
Три повії обговорюють питання про оплату: Перша:
— Ну мене клієнт полюбить, заплатить і за чайові попросить перекинути ніжку на ніжку. Я виконаю, він під коліно покладе ще 200 $.
Друга:
— Ну я теж роботу виконаю, своє знаю, а клієнт і говорить: посміхнися золотко. Я посміхаюся і він мені в губи кладе 100 $.
Третя:
— Ой дівчатка, а мене вчора 5 мужиків всю ніч є…ли. Потім один з них каже — стисни жопу так сильно як вмієш. Ну я виконую. А він — ще сильніше! Ну я стараюся … Клієнт: — Ну стисни з усіх сил. Я стискаю з усіх сил. А він проводить кредитною карткою між сідниць: «Сплачено!».
***
Хлопець, незнайомої дівчини:
— Пішли до мене додому, чайку поп’ємо …
— Та я навіть не знаю …
— Що ти боїшся? Вип’єш чайку, одягнешся і підеш!

Концепт телефону Nokia Frame — проста прозора рамка, що надає великі можливості.

Концепт Nokia Frame — це один із цікавих концептів, розроблений початківцями дизайнерами Деніелом Квастом (Daniel Kwast), Віскі Мюллером (Vicky M? Ller) та Карлом Дахреном (Carl…

Розроблено пристрій, здатний перетворити будь-яку людину в людину-павука.

Команда інженерів, хіміків і фізиків з корнуєльского університету розробили малогабаритний пристрій, розміром з КПК, що у майбутньому зможе надати солдатам можливість пересуватися по стінах і вертикальних поверхнях, подібно до людини-павука. І немає нічого дивного, що підтримку і фінансування цих робіт проводилось Управлінням перспективних дослідницьких програм DARPA, яке вже протягом багатьох років проводить ряд програм, покликаних на те, що б забезпечити звичайних солдатів можливостями Супермена та інших науково-фантастичних супергероїв, включаючи «рентгенівське» зір і супершвидкісний рух.
Але серед усіх Супергеройських можливостей, можливості людини-павука стояли перед DARPA на першому місці, дозволяючи солдатам «швидко долати вертикальні перешкоди без необхідності використання мотузок або сход». Тому останнім часом була розроблена маса нових принципів, заснованих на використанні липких речовин, електростатичної електрики, що дозволяють переміщатися по вертикальних поверхнях. Деякі з них були втілені в життя у вигляді роботів, але, через складності технічної реалізації, ні одна з нових принципів не підходить для практичного використання.
Ідею для створення свого пристрою вчені з Корнуелл взяли з живої природи, точніше від одного з видів жуків, що мешкають у Флориді. Цей жук, використовуючи сили поверхневого натягу води, може триматися на поверхні листя з силою, в сто разів, що перевищує вагу його власного тіла. Пристрій являється тришаровою пластиною, що мають між собою мікропори для руху по них звичайної води. Під впливом електричного поля, що виробляється електронною системою, вода рухається крізь капіляри і виступає на поверхні останньої пластини у вигляді крихітних крапельок. Кожна така крапелька, стикаючись з поверхнею, забезпечує дуже маленьку силу утримання, але коли таких крапельок сотні тисяч, вони спільно можуть забезпечити силу утримання за рахунок сили поверхневого натягу, що дорівнює близько 7 кілограмів на один квадратний дюйм поверхні. Чим менше площа поверхні і більше на ній капілярних отворів, тим більшу силу «прилипання» можна отримати.
Але, в даний час з практичною реалізацією цієї технології не все гладко. Основна проблема полягає в електростатичному «насосі», який забезпечує рух води через систему капілярів, і полягає в нестабільності роботи цього «насоса». В даний час дослідники працюють над новою, більш продуктивної, системою подачі води, яка дозволить отримати велику силу «прилипання«. Приміром, пластина розмірами 7,5 на 12,7 см зможе забезпечити силу, здатну утримати дорослої людину, вагою 100 кг.

Тактичний робот EATR, що харчується будь-якою біомасою.

Цей енергонезалежний Автономний Тактичний Робот (Energetically Autonomous Tactical Robot, EATR), був розроблений компанією Robotic Technology Inc. (RTI) на замовлення DARPA. Його унікальна відмінна риса полягає…

Який сон такі і відносини!

Дослідники з Центру Сексуального Здоров’я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційного зв’язку подружжя можна, подивившись на них … під час сну.
Поза «обійми позаду» (чоловік ззаду)
Обидва партнери лежать на одному боці, міцно притулившись один до одного. Ця поза є найбільш традиційною серед подружніх пар і означає, що чоловік готовий захищати свою дружину.

Зарплати учасників «Дом-2».

Учасники реаліті-шоу в Росії отримують одні з найвищих у світі зарплат. Інформація про заробітних платах учасників російських реаліті-шоу зазвичай ховається за сімома печатками і є секретною для сторонніх.

Кого люблять чоловіки — блондинки уже не в моді!

Чоловіки розлюбили блондинок — Популярність світловолосих красунь поступово сходить нанівець. Тепер представники сильної половини людства під ідеальною жінкою мають на увазі абсолютно інший типаж. Британські…

Секрет найбагатших людей !

Американські експерти взяли інтерв’ю у деяких найбагатших людей планети і з’ясували основні фактори, що впливають на просування вгору. Своїми думками з цього приводу висловили більше десятка мільярдерів.
Всі успішні люди хоча б один раз помилялися і робили неправильні кроки в бізнесі, але віра в себе допомогла їм іти далі. «Перший секрет по-справжньому багатих людей полягає в тому, що вони не бояться потерпіти невдачу», — пише журнал Forbes.