Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Російський винищувач п’ятого покоління Т-50.

29 січня злетів у повітря Російський винищувач п’ятого покоління — умовне конструкторське найменування Т-50. Винищувача Т-50 політ тривав приблизно 47 хвилин і завершився вдало. В ході польоту була проведена первинна оцінка керованості літака, роботи двигуна і основних систем, літак здійснив штатне прибирання і випуск шасі. Російський винищувач п’ятого покоління Т-50 добре показав себе на всіх етапах наміченої льотної програми. Їм легко і комфортно керувати він перший конкурент американського винищувача п’ятого покоління F-35 з якому під час першого випробувального польоту випуск і прибирання шасі зробити не вдалося. ПАК ФА повністю готовий до інтенсивних льотних випробувань, які будуть проходити в підмосковному ЛІІ ім. Громова і в Державному льотно-випробувальному центрі Міноборони РФ у Ахтубінську (Астраханська область), після чого в 2015 році він почне надходити на озброєння ВПС.
«У плани компанії «Сухой» входить подальший розвиток програми винищувача п’ятого покоління, над якою вони працюють разом з індійськими партнерами. Михайло Погосян-впевнений, що цей проект перевершить західні аналоги по цінні і ефективності. Він дозволить не тільки зміцнити оборонну міць ВПС Росії та Індії, але і займе гідне місце на світовому ринку.
Офіційні технічні характеристики Російськог винищувача п’ятого покоління Т-50 не розкриваються. Але, за словами фахівців, Т-50 оснащений принципово новим комплексом авіоніки, інтегруючою функцією «електронного пілота», і перспективною радіолокаційною станцією з фазованою антеною решіткою. Планер спроектований з використанням технологій геометричної малопомітності «стелс». Максимальна швидкість понад 2 тис. км / год, дальність польоту — 5,5 тис. км. Винищувач зможе злітати і сідати, використовуючи злітно-посадочні смуги довжиною 300-400 м. Серед бойових якостей літака — багатоканальність застосування зброї, можливість одночасної атаки кількох повітряних цілей і наземних об’єктів високоточною зброєю, потужний бортовий комплекс оборони.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: