Найпопулярніші мови світу.

Топ-позиції списку найпопулярніших мов світу займають англійська, китайська та іспанська мови, які використовують 55,6% всіх відвідувачів Всесвітньої павутини інтернет.

Англійська, як і раніше, займає перше місце в списку мов і тим самим підтверджує своє лідерство на міжнародному рівні.

Другу позицію займає китайська, рідна мова практично 20% всього населення Земної кулі. А третє місце дісталося іспанській — офіційній мові 22 країн. Іспанська — це також і найпопулярніша іноземна мова серед школярів і студентів США.

Японська, французька та німецька займають відповідно четверте, п’яте і шосте місце. Це  дуже важливі мови і кількість користувачів Інтернету, для яких вони є рідними, досить високо.

Арабська мова зайняв у списку найпопулярніших мов світу сьомий рядок. Слід зауважити, що кількість користувачів Інтернету з арабських країн останнім часом значно збільшилася. І арабська тепер один з десяти найбільш популярних мов серед користувачів віртуального простору — інтернет.

Португальська, корейська та італійський займають відповідно восьме, дев’яте і десяте місця. Проте корейська та італійську мови в цьому списку, можливо, в майбутньому замінять інші мови інших країн в яких зараз сильно розвивається інтернет мережа.

За даними Internet World Stats