Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Молодим геймерам загрожує хвороба — рахіт! Компьютерні ігри — хвороба людства!

Юним аматорам комп’ютерних ігор варто побоюватися не тільки появи зайвої ваги і проблем із зором. Британські вчені з’ясували, що молодим геймерам загрожує ще одна хвороба — рахіт.
«Сучасні діти вважають за краще сидіти вдома і грати на комп’ютері замість того, щоб насолоджуватися свіжим повітрям на вулиці. Як наслідок, у них все частіше спостерігається дефіцит вітаміну D. Я просто вражений тим, як часто ми почали зустрічатися з випадками виникнення рахіту», — заявив доктор Тім Чітхем, який разом з професором Саймоном Пірсом проводив відповідне дослідження. Свої висновки вчені підтвердили статистикою захворювань серед юних британців.
Чітхем вказав, що раніше жителі Сполученого Королівства приділяли більше уваги проблемі нестачі вітаміну D, передає ІА «Росбалт». Для усунення цього дефіциту дітей примушували споживати риб’ячий жир. Проте в даний час подібні превентивні заходи вже не практикуються. У зв’язку з цим значно зріс відсоток молодих британців, які захворіли на рахіт.
Доктор також підкреслив, що проблеми з вітаміном D з’являються не тільки у геймерів, а й у тих, хто любить посидіти перед телевізором. І тим, і іншим вчений рекомендував перейти на правильне харчування і більше часу відводити прогулянок на свіжому повітрі.
Відзначимо, що раніше керівництво Євросоюзу ознайомили з більш позитивним поглядом на комп’ютерні ігри. Як писали Дни.Ру, дослідники з Франції, Німеччини, Голландії і США прийшли до висновку, що ці розваги можуть розвивати стратегічне, творче і нестандартне мислення, а також комунікативні здібності людини. У зв’язку з цим європейські чиновники рекомендували школам взяти відеоігри на озброєння і активно застосовувати їх у навчальних цілях.
Newsland

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: