Мадонна вирішила народити дитину від Хесуса

madonnaОтже, один близький друг родини розповів британським ЗМІ, що Мадонна зараз проходить консультації з лікарями. Якщо вони дозволять їй народжувати, то 22-річний плейбой Хесус буде намагатися стати батьком її дитини.

У поп-діви Мадонни вже є четверо дітей, двоє з яких, Девід і Мерсі (обом по 4 роки), — прийомні. Її старшій дочці Лурдес — 13, а сину Рокко — 9 років. «Нескінченної любові в моєму серці вистачить ще на одну дитину», — передала Мадонна через свого анонімного «прес-аташе».

Але навіть такий інтимний процес, як планування дитини, Мадонна (навмисне чи ні) перетворила на виклик християнства — (Мадонна хоче дитину від Ісуса. Вивернутий навиворіт біблійний сюжет приходить на думку в останню чергу. А перша думка: їй же 51!). Втім, викликом можна вважати все її життя. Мадонна настільки скрупульозно підходить до комунікацій із зовнішнім світом, що навряд чи не замислювалася над курйозним і біблійним збігом, навіть якщо не вибирала нового чоловіка виключно на ім’я. Тепер вона заявляє: Мадонна і Ісус (нехай навіть і Хесус) хочуть дитини. Шаради не тільки в словах, але і в цифрах. Хесус 22 роки, він цілком міг би бути її сином. До того ж дуже заманливо 22 римується з 33-ма. Каббала явно пішла Мадонні на користь: вона все цікавіше жонглює символами і відсилає нас переосмислити не тільки Новий Заповіт, а й історію Едіпа.

style.rbc.ru