Call of Duty: Modern Warfare 2 — Найкраща компюторна гра.

Call of DutyСюжет Modern Warfare 2 починається через кілька років після закінчення «Call of Duty 4: Modern Warfare (DVD)».
Головний герой — сержант Гері «Roach» Сандерсон. Він є членом елітної десантно-диверсійної групи в складі загону «Task Force 141», який протистоїть новому російському антагоністу Володимиру Макарову, який раніше був партнером лідера ультранаціоналістів Імрана Захаева. Командувач групи — капітан Джон «Soap» МакТавіш, головний герой гри Call of Duty 4: Modern Warfare. Планується місії в Ріо-де-Жанейро, Казахстані, Росії і Афганістані.

Гравця чекають місії за бійця спецпідрозділів західних країн. У грі присутні нові геймплейні елементи, наприклад: підйом по схилу зледенілому, бій на снігоходах, заплив з аквалангами. У грі присутні елементи нелінійності, нехарактерні для серії Call of Duty.  Також, в перший раз в серії гравцям надана можливість стріляти відразу з двох пістолетів (стиль «акімбо»), що особливо ефективно для загороджувальної стрільби. У грі присутні спеціальні щити (використовуються для захисту підрозділів поліції від правопорушників).

Кооперативний режим, званий «Special Ops», який складається з кількох місій, аналогічні по конструкції місії «Mile High Club». Цей режим доступний у різних частинах кампанії, але не пов’язаний напряму з основною сюжетною лінією. Режим Special Ops підтримує спільне проходження тільки двома гравцями. Ці місії включають гонки на снігоходах, бій пліч-о-пліч з US Navy SEALs, віддзеркалення атаки 50 ворогів відразу. Кооператив містить три режими: Однокористувальницька гра, спліт екран (подвійний екран) кооператив та онлайн кооператив на 2-х осіб. За проходження гри дається певна кількість призових зірок, залежно від складності та якості проходження. Предусмотерено зміна рівнів складності. Один з п’яти рівнів складності (Alpha (легкий), Bravo, Charlie, Delta, Echo) називається «Charlie». Він включає місію «Breach and Clear». На початку раунду гравець вибирає зброю в невеликій кімнаті, що служить сигналом до початку бою. Він підриває стіну радянського ГУЛАГу і проривається через рівень, виконаний у вигляді громадської душовою. Після закінчення місії відбувається підрахунок очок.

У мультиплеере доступні кілька режимів командної гри по локальній мережі або інтернету. Гра підтримує користувальницькі модифікації. У режимі збереглася система набору досвіду і отримання нагород і рангів з Call of Duty 4: Modern Warfare. Крім нових видів зброї доступна розгалужена система додаткових способів знищення супротивника, яка поступово розблокується гравцем (наприклад, можливість виклику удару літака вогневої підтримки AC-130), крім того за різні види вбивств можна отримати бонуси до досвіду. У грі є прокачуємі і настроювані перки. Нововведення — можливість продовжити гру і вибрати нового адміністратора, якщо її покинув творець раунду (на відміну від Call of Duty 4: Modern Warfare) і нові типи гри — Demolition і Flag Runner.
Особенності:

Ключові особливості

• Нові операції. Масштабна одиночна кампанія, що продовжує події оригінальної гри.
• Пліч-о-пліч. Кооперативний режим «Спецоперації», в якому представлено ряд сценаріїв для двох учасників. У міру набуття досвіду бійцями, їм будуть відкриватися все більш складні місії, як сюжетно перегукуються із одиночною кампанією, так і абсолютно незалежні.
• Один проти одного. Нові розраховані на багато користувачів режими, а також унікальні здібності та навички, доступні лише в мережевих битвах.
• З ризиком для життя. Виконуючи небезпечні місії в екстремальних умовах: у засніжених горах, неживих пустелях і навіть під водою, гравці будуть використовувати всіляку сучасну зброю, новітнє спорядження і техніку.
• Гарний екшен. Ефектні динамічні перестрілки і жорстокі рукопашні сутички, за видовищністю не поступаються епізодами з кращих голлівудських бойовиків.

Переваги проекту

• Продовження одного із самих успішних шутерів в історії інтерактивних розваг Call of Duty 4: Modern Warfare, удостоєний безлічі захоплених відгуків як вітчизняної та зарубіжної ігрової преси, так і шанувальників відеоігор.

Call of Duty: Modern Warfare 2 є найбільш очікуваним світовим релізом 2009 року. Прогнозований рейтинг цього проекту — 90%.

• Завдяки реалізованим в проекті різноманітним ігровим режимам, кожний з яких володіє унікальними особливостями, Call of Duty: Modern Warfare 2 становить інтерес як для шанувальників одиночної гри, так й для гравців, які віддають перевагу мережеві багатокористувацькі матчі, а також для тих, хто вибирає кооперативне проходження .

• Проект створений з використанням сучасних графічних технологій, що забезпечує неперевершену видовищність жорстоких сутичок, в яких будуть брати участь гравці.

Системні вимоги:

• Операційна система Windows ® Vista / XP;
• Процесор AMD 64 3200 + або Intel Pentium IV з тактовою частотою 3,0 ГГц або вище;
• 512 Мб (XP) / 1 Гб (VISTA) оперативної пам’яті;
• 16 Гб вільного місця на жорсткому диску;
• Відеокарта NVIDIA ® GeForce ™ 6600GT / ATI ® Radeon ™ 1600XT з 256 Мб відеопам’яті і з підтримкою шейдерів версії 3.0, або вище;
• Клавіатура і миша.

УВАГА! Необхідно інтернет-з’єднання для обов’язкової активації ігри через Steam.

Купити відеогру -Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2