Бред Пітт проти Анджеліни Джолі — вони розлучаються!

pittЯк стверджують ЗМІ, після п’яти років спільного життя пара, яка має шістьох дітей (троє з яких біологічні, а троє — прийомні) вирішила розлучитися, у зв’язку з чим відвідала каліфорнійського адвоката, щоб той оформив потрібні документи.

Згідно з паперами, 45-річний Бред і 34-річна Анджеліна, що не є офіційно одруженими, розділять між собою майно в 330 млн доларів, а також нерухомість у Новому Орлеані, Каліфорнії та Франції. Всі діти повинні будуть жити з Анджеліною. Також повідомляється, що актори інформацію про підписання документів і рішення розійтися не підтверджують, однак мають намір зробити це в найближчі місяці.

Втім, ці новини є лише чутками, стверджують друзі Джолі і Пітта. За деякими даними численних джерел, близьких до сім’ї, новини про розставання багатодітної пари вигадані. Згідно з іншої думки, справа про контракт має під собою ділові підстави і не має відношення до особистих відносин зірок.

Однак їхні стосунки якщо і не йдуть до кінця, то вже точно не стають спокійнішими. Як повідомляє сайт британського таблоїду thesun.co.uk, чималу роль у сімейних чварах зіграла родина самого Пітта, налаштована категорично проти його фатальною подруги. Як пише газета, з проханням залишити Анджеліну виступив рідний брат актора. 41-річний Доуг відвідав Бреда на Різдво і попросив розлучитися з Джолі, яка, за його словами, робить Бреда нещасним.

style.rbc.ru