Блог повії на ім’я «Денна красуня»

Денна красуняЗнаменитий блог повії на ім’я «Денна красуня» вела доктор-нейротоксіколог

Знаменитий блог повії на ім’я «Денна красуня» вела доктор-нейротоксіколог
Популярний британський блог про життя лондонської повії, який у 2003 році був визнаний блогом року, знайшов свого справжнього автора. На подив поклонників відвертою повії на ім’я «Денна красуня» (Belle De Jour), цим автором виявилася відомий вчений-нейротоксіколог з Брістольського університету Брук Маньянті (Brooke Magnanti).

34-річна Маньянті користується величезною повагою колег за свої дослідження епідеміології раку у дітей. Як виявилося, щоденник повії вона вела анонімно, однак вона грунтувалася на досвіді власного життя. Брук Маньянті зізналася журналістам, що при роботі над докторською дисертацією вона відчувала настільки серйозні фінансові труднощі, що в неї не вистачало грошей навіть на оплату житла.

У результаті вона вибрала проституцію як єдиний спосіб пристойно заробляти. Маньянті влаштувалася на роботу у відоме ескорт-агентство, яке постачало дорогих повій дівчаток за викликом, і пропрацювала повією там 14 місяців, отримуючи по 300 доларів за годину своїх інтивних послуг. Вже приступив до роботи в якості вченого і отримавши популярність, Маньянті заради забави почала анонімно вести блог в Інтернеті, де дотепно і в деталях описувала пікантні подробиці життя дівчини за викликом.

Її блог повії користувався такою шаленою популярністю, що на його основі Маньянті написала три книги. Найпопулярнішою з них стала книга «Інтимні пригоди лондонської дівчини за викликом» (The Intimate Adventures of a London Call Girl). Крім того, за матеріалами блогу «Денний красуні» було знято серіал «Таємний щоденник дівчини за викликом» (Secret Diary of a Call Girl). Однак від усіх цих творів залишався невідомим. Зрештою Брук Маньянті, як вона стверджує, втомилася від анонімності, яка «перестала її бавити». До того ж їй захотілося нарешті насолодитися своєю літературною славою і побувати на презентаціях своїх книг.

http://vsekommentarii.com