Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Apple і її нові продукти

Компанія Apple представить в середу свої нові продукти, і хоча вона, за традицією, огортає подію таємницею, ринок очікує появи нового планшетного ноутбука, відомого як Apple Tablet.
Ажіотажу додали не тільки сувора таємність з боку виробника, а й маса чуток, але навіть поширення в Інтернеті фальшивих зображень новинки.
Зберігающому мовчання голові компанії Стіву Джобсу приписані слова про те, що новий продукт буде найголовнішим в його житті.
Як очікується, новий продукт буде мультимедійним пристроєм, що дозволить дивитися фільми, телевізійні шоу, грати в ігри, виходити в Інтернет і читати електронні книги і газети, пише газета Wall Street Journal.
І хоча схожі пристрої вже були представлені такими компаніями, як Toshiba і Hewlett-Packard, а Amazon.com випустила цифровий рідер, більшість чекають, що Apple затьмарить конкурентів, запропонувавши продукт принципово нової категорії.
Скептики, у свою чергу, очікують, що це буде «щось середнє між смартфоном і комп’ютером з обмеженими можливостями».
Профільне видання Wired News навіть назвало ціну новинки — тисяча доларів, заздалегідь віднісши це до недоліків «таблетки».
Веб-сайт Mac Rumors, який часто публікує чутки про Стіва Джобса і його компанію, пише, що останнім часом Apple вела активні переговори з видавничими будинками. Компанія нібито обіцяє видавцям більш гнучкі преференції і більший контроль над контентом, ніж потенційний конкурент Amazon Kindle.
Окремою новиною стане вихід на публіку самого Джобса, який, за версією журналу Forbes, входить у десятку найбільш впливових людей у світі бізнесу. Стан його здоров’я вже декілька років розбурхує фінансові ринки. Його перша після операції з трансплантації печінки поява перед пресою у вересні 2009 року викликало в залі овацію стоячи.
Чистий прибуток Apple що завершився 26 грудня 2010 першому кварталі поточного фінансового року збільшився на 50%, до 3,38 мільярда доларів проти 2,26 мільярда доларів роком раніше.

navigator

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: