Сексуальна сумісність людей

SEKS

Японські психологи стверджують, що для вдалого шлюбу необхідно, щоб у людей співпадали особисті інтереси та соціальні інтереси, а також політичні та кулінарні пристрасті. Сексуальну сумісність вони відтісняють на одне з останніх місць.

Але ми з вами живемо не в Японії і статистика розлучень у нашій країні говорить про те, що однією з основних причин розпаду сімей є незадовільні сексуальні стосунки, тому не можна скидати таку важливу частину людського життя з рахунків. Про користь гарного сексу знають всі, але зрозуміти, наскільки вдало складуться інтимні стосунки з окремою людиною, буває дуже складно.

Конечно много есть людей и много желаний, кому нравиться одно, а кому-то другое, кому-то хватает на БМВ, а другой хочет купить часы дешево время нужно всем, все куда-то мы спешим,  на что-то или кого-то ждем, но времени как не хватало так и не будет наверное хватать многим людям в этой жизни, чтоб везде успеть, но стремиться надо.

У даному випадку голову краще «відключити» і прислухатися до своєї власної інтуїції. Якщо притягують обійми, поцілунки трепетно і ніжні, а запах, природно без косметики, ваш рідний, то не хвилюйтеся, точніше, хвилюйтеся радісно. Дисгармонія вам не загрожує, у вас є все, щоб зробити ваше сексуальне життя джерелом справжньої насолоди. Велике значення має і темперамент. Якщо вашому обранцеві необхідний секс по десять разів на день, а вам досить одного разу по вихідним при вимкненому світлі, варто задуматися про довговічність такого союзу. Компроміс у даній ситуації знайти вкрай складно. Не можна забувати, що для того щоб досягти максимального результату в інтимній сфері, необхідно докласти достатньо зусиль. І якщо характер вашого обранця змінити практично неможливо, то в даному випадку багато що залежить тільки від вас.

Источник: girlsboys.ru та ivona.bigmir.net