Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Іноземна мова важлива частина людського життя.

Спілкування пронизує все людське існування. Для кожної  сучасної людини іноземна мова стає важливою частиною життя. Вона розглядається як важливий засіб міжкультурного спілкування.
Використання мови, у тому числі і її вивчення, включає в себе дії, що використовуються особами , які розвивають, ряд загальних ( складаються зі знань, умінь та життєвого , а також з уміння вчитися)  і комунікативних мовленнєвих компетенцій. Можна сказати точно, що навчання за границею іноземної мови набагато корисніше тому ним не можна нехтувати якщо в вас є така можливість.

Комунікативні мовні компетенції формуються на основі взаємнопов’язаного  мовленнєвого, соціокультурного, соціолінгвістичного й мовного розвитку учнів. Види компетенцій узаємодіють комплексно в процесі розвитку кожної окремої особистості.
Таким чином, основне призначення іноземної мови як предметної галузі шкільного навчання – сприяти оволодінню учнями вміннями й навичками спілкування в усній і писемній формах відповідно до мотивів, цілей і соціальних норм поведінки у типових сферах і ситуаціях.
http://www.dteducation.com/

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: