Microsoft випустила бета-версію Internet Explorer 9



Internet Explorer 9Корпорація Microsoft 15 вересня представила бета-версію браузера Internet Explorer 9. Оновлений браузер можна скачати з сайту BeautyOfTheWeb.com. Він доступний в 33 мовних версіях, включаючи російську.

У новому Internet Explorer значно перероблений інтерфейс. Адресний рядок тепер називається One Box і суміщає в собі функції пошукової форми. Пошуковиком за замовчуванням є Microsoft Bing, однак його можна змінити на будь-який інший, наявний у бібліотеці спеціальних пошукових доповнень Internet Explorer.

Браузер, який тепер використовує апаратне прискорення для відображення сторінок на HTML5, став працювати набагато швидше, ніж його попередник. На старті він пропонує оптимізувати продуктивність і відключити непотрібні надбудови, приводячи таблицю із зазначенням витраченого на їх завантаження часу.

Поки Internet Explorer 9 не проходить до кінця важливий веб-тест Acid3. Він набирає лише 93 бали з 100, у той час як багато альтернативні браузери — 100.

Варто відзначити, що показник Internet Explorer 8 за цим тестом нижче 20 балів.

Lenta.ru

Рекомендуємо переглянути:

  1. Microsoft віртуалізовані платформи, що використовує пам’ять Samsung Green Memory.
  2. Microsoft запустить магазин додатків для Windows 8.
  3. Пуск Windows 8.
  4. Toyota почала розсекречувати свою версію сьомого покоління Camry.
  5. Робота в інтернеті.